Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Лятно кино Тракия
210 000 €
410 724.30 лв.

(2 100 €, 4 107.24 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:05 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 64 пъти.
Площ:
100 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

ТОП предложение за 3-стаен с опция за ТРЕТА спалня! Сграда пред Акт 16!!! РАЗСРОЧЕНО ПЛАЩАНЕ!

ИМОТЕКА предлага на вашето внимание 3-стаен апартамент в района на Лятно Кино Тракия.

Разпределението на имота е следното: дневен тракт с кухненски кът; две спални; баня с тоалетна; тип 'лоджия', функционален коридор.

Апартаментът е разположен на втори сграден етаж. Жилището се издава в степен на завършеност по БДС: под - циментова замазка, стени - шпакловка, ПВЦ дограма на прозорците (шесткамерна KMG), блиндирана входна врата, монтирани ключове, контакти, фасунги.
Сградата се намира на много комуникативно място с отлична инфраструктура. В непосредствена близост са училища, детски градини, площадки, заведения, спортни съоръжения, спирки на градски транспорт, булеварди, свързващи с всички части на града, големи хранителни магазини и много други удобства, които предлага района.
- локация

- среден апартамент

- изцяло покрит
Обади се сега и цитирай този код 645687
Особености
Тухла
Асансьор
За контакт:
088 21 21 458
Брокер:
Клиентски център ИМОТЕКА, КАНТОРА Генералите
0882 121 458
Офис: Варна, бул. Мария Луиза 8
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ИМОТЕКА
0882 121 458
ИМОТЕКА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
imotekavarna.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Мария Луиза 8
http://www.imoteka.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО